Vánoční šermířský přátelák 2022


Tímto Vás chci pozvat na vánoční šermířský turnaj, který se bude konat v Rožnově pod Radhoštěm v sobotu 10. prosince 2022.


Místo konání: ZŠ Pod Skalkou, Rožnov pod Radhoštěm – velká tělocvična. Mapa zde.

Harmonogram:

8:00 - 8:30 Registrace (Dřevárna)
8:45 Úvod + rozdělení do skupin
9:00 – 11:15 Skupiny Meč a štít, Meč a štít Junior – Dřevárna
11:15 – 12:45 Eliminace Meč a štít, Meč a štít Junior – Dřevárna
12:45 Vyhodnocení - Dřevárny
12:00 – 12:45 Registrace (Dlouhý meč)
13:00 Úvod + rozdělení do skupin
13:15 – 14:30 Skupiny Dlouhý meč (plast)
14:30 – 15:45 Skupiny Dlouhý meč Junior (plast)
14:30 – 16:15 Eliminace Dlouhý meč (plast), Dlouhý meč Junior (plast)
16:30 – 17:45 Skupiny Dlouhý meč (železo)
17:45 – 18:45 Eliminace Dlouhý meč (železo)
19:00 Vyhodnocení - Dlouhý meč

Změna harmonogramu vyhrazena.


Kategorie:

1. Dlouhý meč – Železné meče

Povinná výbava:
Viz pravidla níže (platí obvyklé požadavky HEMA turnajů).


2. Dlouhý meč – Plastové meče

Povinná výbava:
Plastový meč – lze zapůjčit
Šermířská maska FIE 350-1600N
Chránič masky
Chránič krku
Šermířská vesta, vojenský vaťák, prošívanice
Chrániče loktů a kolen – stačí chrániče na brusle
Rukavice na šerm, hokejové rukavice, lakrosové rukavice
Suspensor
Boty do haly


3. Dlouhý meč Junior (do 15 let) – Plastové meče

Povinná výbava:
viz bod 2. Dlouhý meč - Plastové meče


4. Meč a štít – Dřevárna

Povinná výbava:
Kožené rukavice
Meč a štít na dřevárnu
Boty do haly


5. Meč a štít Junior (do 15 let) – Dřevárna

Povinná výbava:
viz bod 4. Meč a štít - Dřevárna


Pravidla

Tento turnaj se bude řídit pravidly, které naleznete v následujícím odkazu. Důkladně si je prosím prostudujte.

Pravidla Turnaje FEBUS v2.1

Potvrzení od rodičů

Každý účastník mladší 18 let je povinen na akci donést vyplněný a podepsaný souhlas zákonného zástupce, jinak nebude do turnaje vpuštěn. Tento dokument si můžete stáhnout níže.

Souhlas zákonného zástupce

Registrační poplatek / startovné

Registrační poplatek je splatný na místě při registraci. Jeho výše se odvíjí od věkové kategorie a disciplín, kterých se budete chtít účastnit.


Mladší 15 let:

  • 100 Kč bez ohledu na počet disciplín

Starší 15 let:

  • 200 Kč za účast v jedné disciplíně
  • +100 Kč za účast v každé další disciplíně

Předběžná registrace

Předběžná registrace slouží pro náš přehled o tom, kolik vás přijede, tak se prosím zaregistrujte nejpozději týden před turnajem.
A také si můžete prohlédnout seznam těch, proti kterým nastoupíte.


>>>Zaregistrovat se!<<<


Zaregistrovaní účastníci - Dlouhý meč

Jméno Klub Žel Pla Jun Komentář
Simon Heglasik CTDS X-
Pavol Gaňa CtdsX-
Andrej Gaňa Cech Terra de SellinanX-
Patrik Satek FFG OstravaX-
Michal Mulík Cech Terra de SelinanX-
Tomáš Kretek RŠKX-
Marek Sakson Cech terra de selinanX-
Marek Gajdoš Cech Terra de SelinanX-
Slovák Jiří RŠKX-Papričky pálí
Martin Kumecký Cech Terra de SelinanX-
Martin Paprčka Cech Terra de SelinanX-
Ondřej Malina PM/RŠKX-
Veronika Lazarová Cech Terra de SelinanX-
David Demeter PM/RŠKX-
Václav Lazar Paridon - Brněnští FechteřiX-
Stanislava Pajonková RškX-
Matouš Krhutek RŠKX-
Barbora Kovářová Zlínská šermířská společnost X-
Samuel Kubinec Dobrovolný Šerm BrnoX-
Jakub Fridrich Zlínská šermířská společnost X-
Ondřej Šimon Zlínská šermířská společnost X-
Roman Vítek Paridon - Brněnští FechteřiX-
Karin Kriššáková CTdS-Cech Terra de Selinan X-
Martin Koutský Dobrovolný šermX-
Alexandra Gaňová Cech Terra De SelinanX-
Jonáš Šťastný RŠKX
Jakub Orlita Fokus Nový Jičín X-
Jan Fokus Nový Jičín X-
Roman Jurko RŠKX-
Jakub Jurko RŠKX
Lukáš Heinz RŠKXX-
Stanislava Pajonková RškX-
Marek Horanský Dobrovolný šermX-
Adam Kostelný Dobrovolný šermX-
Miroslav Medviď Košický šermiarsky cechX-
Artur Wawrosz Dobrovolný ŠermX-
Roman Jurko RŠKX-
Maroš Lacinák Cech Terra de SelinanX-
Tomáš Rebro Cech Terra de SelinanX-
Michal Matis CTDSX-
Patrik Satek FFG OstravaX-
Oliver Hrubý DigladiorX-
Vojta Kroužek DigladiorX-
Michal Hořejší DigladiorX-
Jakub Stiburek DigladiorX-
Adam Madmar DigladiorX-



Zaregistrovaní účastníci - Meč a štít

Jméno Klub Žel Dře Jun Komentář
Tomáš Kretek RŠK-X
Marek Sakson Cech terra de selinan-X
Slovák Jiří RŠK-XPapričky pálí
Barbora Dostálová RKŠ-X
Ondřej Malina PM/RŠK-X
Dominik Pavlas --X
David Demeter PM/RŠK-X
Jindra Pajonk Ršk-X
Matouš Krhutek RŠK-X
Michal Blaha RŠK-XPusťte mě na ně!!!
Jakub Orlita Fokus nový Jičín -X
Hugo Martiňák RŠK-X
Jonáš Šťastný RŠK-X
Tomáš Rýc --X
Jan Fokus Nový Jičín -X
Roman Jurko RŠK-X
Jakub Jurko RŠK-X
Martin Fedorčák Post Mortem-X
Jakub Oliva Svč Fokus Nový Jičín -X
František Oliva Svč Fokus Nový Jičín -X
Adam Volek Fokus NJ/Post mortem-X
Karel Táborský Fokus NJ-X
Mario Lanča Fokus Nj-X
Tomáš Jedlička SVČ Fokus Nový Jičín-X
Alois Bartoň Post Portem -XJestli neskončím první, věším meč na hřebík, Oss!
Oliver Hrubý Digladior-X
Erlan Klimeš Digladior-X
Matěj Sedlák Digladior-X
Vojta Kroužek Digladior-X
Jindra Kroužek Digladior-X
Michal Hořejší Digladior-X
Jakub Stiburek Digladior-X
Adam Madmar Digladior-X
Jan Janků Fokus Nový Jičín-X
Šimon Janků Fokus Nový Jičín-X
David Neumann Digladior-X